+420 466 304 360 (Po - Pá: 8:00 - 15:30)

             

Ing. Renata Žabková

Manager pro úsek sítotiskových strojů
a zařízení, tamponových strojů a strojů pro digitální potisk textilu

+420 466 301 133
+420 603 553 150

renata.zabkova@finish-pce.cz

Sítotiskový poloautomat pro plochý tisk s pevným stolem PULVO

Sítotiskový stroj PULVO, vyráběný firmou GILCO, je univerzální sítotiskové zařízení vhodné pro tisk na materiály až do tloušťky 40 mm tuhé i ohebné, jako je papír, skleněné panely, kovové desky, dřevěné panely, plastové desky a filmy pro výrobu reklamních panelů, membránových tlačítek, samolepek, keramických obtisků, tisků pro transferový přenos na textil atd.

PULVO je kompaktní stroj konstruovaný s vertikálním zvedáním rámu, aby se minimalizovalo proudění vzduchu a zabránilo nežádoucímu rozlivu barvy na sítě. Tisková hlava je vedena na dvou precizně ukotvených pilířích, aby se zajistil hladký provoz bez vibrací. Tiskový rám je zafixován v mateřském rámu pomocí ramene, jehož konstrukce je patentována, a zajišťuje nejvyšší reprodukovatelnost tisku.

Odtrh je centrálně nastavitelný pomocí jednoho ručního ovládače, není nezbytné seřizování ve čtyřech rozích čímž, se urychluje usazování rámu. Předplnění je automaticky kontrolováno pomocí pneumatického systému synchronizovaného s pohybem těrky.

Tiskový vozík se pohybuje pomocí zdokonaleného motoru, řízeného mikroprocesorem, který garantuje vždy konstantní rychlost. Rychlost těrky a rychlost předtěrky jsou nezávisle nastavitelné. Pohyb po samostatných vodicích lištách zajišťuje hladký pohyb během tiskového cyklu bez bočního kmitání, čímž je dosaženo nejvyšší kvality tisku s konstantním přítlakem a konstantním nánosem barvy. Délka doby cyklu je proměnlivě nastavitelná .

Přepínání těrky a předtěrky je ovládáno pneumaticky s kontrolou přítlaku jak na těrce tak na předtěrce. Tiskový vozík se může volně zvednout bez jakéhokoli kontaktu se sítem pro snadnou výměnu rámu a kontrolu.

U tiskového vozíku může obsluha volit režim tisku nebo předplnění. Pro kontrolu předplnění síta, kontinuální tisk nebo čištění šablony po tisku je umožněn snadný přístup obsluhy. Tiskový stůl lze v osách XZY jemně nastavovat samopojistným systémem.

Technická specifikace

Max. tiskový formát: 45 x 60, 60 x 80, 60 x 100, 80 x 150, 80 x 170, 100 x 150, 100 x 170 cm
Max. výška potiskovaného předmětu: 4 cm
Napájení: 400 V
Spotřeba tlakového vzduchu: 75 l/min

Kde nás najdete?

Sídlo firmy

Nám. T. G. Masaryka 23
533 03 Dašice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.