Tamponový tisk

Technologie tamponového tisku umožňuje potiskovat velké množství tvarově pravidelných i nepravidelných předmětů. Nachází uplatnění jak v průmyslové výrobě nebo v hračkářském průmyslu, tak v potisku velké škály reklamních a dárkových předmětů.

Podstatou tampónového tisku je přenosový hlubotisk. Motiv je vyleptán do tiskové formy - klišé. Po nanesení barvy je tento motiv pomocí silikonového tvarového tampónu přenášen na potiskovaný předmět.

Variabilita potiskovaných předmětů je velmi široká, stejně tak materiály z nichž jsou vyrobené - od plastů po kov, sklo, dřevo, kůži, nebo keramiku a porcelán.

Tamponový potisk je vhodný zejména na drobnější předměty.

.

Barvy tištěného motivu jsou nanášeny postupně. Množství tisknutých barev je dáno jednak typem stroje, nebo je možné při vhodném a přesném přípravku založit potiskovaný předmět znovu k potisku dalších barev.

Při zadávání potisku je vždy nutné přesné určení materiálu, z kterého je předmět vyroben, nejlepší je poskytnout vzorek předmětu pro výrobu zakládacího přípravku.

Ing. Pavel Dvořák

                    Vedoucí tiskárny

tel: 466 950 069 mobil: 602 419 307
e-mail: Ing. Dvořák                  

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.